Nominované a vítězné práce 11. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy

Slavnostní vyhlášení výsledků 11. ročníku soutěže Hvězda 3D reklamy se konalo v rámci doprovodného programu veletrhu Reklama Polygraf 23. března odpoledne.

Celkem 99 soutěžních prací do letošního 11. ročníku zaslalo 56 přihlašovatelů a nově se hodnotilo v kategoriích 3DR hi-tech, Hvězdná brána a Pivní sklenice.

Porota ve složení:

Milena Hanšová, Marketing Manager společnosti Medicover,

Jitka Němečková, redaktorka týdeníku M&M,

Pavel Černý, Client Service Director společnosti Gordica Communication,

Pavel Jarkovský, vedoucí ateliéru Designu keramiky Univerzity J. E. Purkyně,

Jaroslav Kadeřábek, obchodní ředitel společnosti SAHM,

Jarek Komárek, Art Director free lancer,

Petr Skokan, partner společnoti Presco Group,

Zdeněk Sobota, ředitel společnosti MIP Group,

David Zeman, specialista marketingu pojišťovny Generali.

udělila 14 prvních cen, 16 druhých cen a 14 třetích cen.

Všechny nominované a oceněné práce si můžete prohlédnout na následujících stránkách.

Kategorie: VYUŽITÍ 3DR V RÁMCI KOMUNIKAČNÍHO MIXU

Nominace
CHIQUITA_mikulas_KV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vypečený dárek od Chiquity
přihlašovatel: OgilvyAction, s. r. o.

popis:  Období Mikuláše je vhodným časem pro aktivaci banánů Chiquita, protože v tuto dobu matky kupují banány jako součást mikulášské nadílky. V tomto období se také začíná řešit příprava na pečení vánočního cukroví.

Za každý kilogram banánů Chiquita tak bylo možné získat praktické vykrajovátko společně s receptem na vánoční cukroví. Promoce exkluzivně pro hypermarkety Globus byla podpořena stojany v místě prodeje a celostránkovou inzercí v neadresných letácích.

 

Nominace
P1130483

Pexeso BastArt
přihlašovatel: BastArt.cz spol. s r. o.

popis: Pexeso BastArt je prezentací log vytvořených studiem za posledních 20 let. Pexeso bylo připraveno jako dárek k výroční výstavě BastArt k 1. 12. 2010.

 

3. místo
DSC00638

Marťalaser
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Marťalaser je galaktická vychutnávka pro děti. Pomocí laserového paprsku lze kamkoliv promítat 5 nakonfigurovaných obrazců a lze jej použít jako přívěsek. Je obrandován firemním maskotem a upraven tak, aby splňoval normy EU pro děti nad 3 roky. Marťalaser je příbalem k dětským vitamínům, které se prodávají volně v lékárně.

 

 

2. místo
DSC01870

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rádia Luxol
přihlašovatel: Targo Promotion Praha, spol. s r. o.

popis: Sada rádií ve tvaru plechovek na barvy - promo pro značku Luxol. Headline: "Nalaďte se na Luxol".

 

1. místo
32_LaZ

Radost, zážitek a na zdraví s Lidé a Země
přihlašovatel: originální s. r. o.

popis:  Radujte se z malinkých rostlinek, které vyrostou přímo na vašem stole, zažijte chuť kávy z celého světa nebo si dejte skleničku vína? Kolekce dárků v rámci jarní kampaně cestovatelského měsíčníku Lidé a Země od společnosti Mladá fronta. Všechny dárky jsou o nás a naší planetě. Všechny jsou vyrobeny v Evropě.

Plechovka se semínky rostlinek se systémem easy open (stačí jen otevřít a zalít), originální nálevka na víno DropStop® - vloží se do hrdla láhve a neukápne ani kapka, unikátní tiskovina s 3DR předmětem v jednom, potisk CMYK. Grower´s Cup vznikl spojením vlastností té nejšpičkovější kávy a vynalézavosti moderního obalového designu. Jedná se o sáček s překapávací fází uvnitř, do něhož nalijete horkou vodu a za moment si můžete vychutnat šálek lahodné kávy z celého světa. Je to o nás - Lidé a Země.

 

Kategorie: 3DR HI-TECH

Nominace
save_key

Přívěsek na klíče SaveKey
přihlašovatel: Elasto Form Bohemia s. r. o.

popis:  SaveKey je unikátní klíčový přívěsek umožňující vrátit ztracené klíče zpět svému majiteli. Jak na to? Zakoupíte si přívěsek SaveKey. Zaregistrujete jej online na internetových stránkách www.savekey.cz. Zavěsíte ke svému svazku klíčů od domu, bytu, kanceláře či auta. V případě ztráty klíčů je nálezce podle instrukcí na přívěsku vhodí do poštovní schránky. Pošta klíče doručí na adresu firmy SaveKey, která majitele okamžitě obeznámí s nálezem a klíče mu v cenné zásilce odešle na jeho adresu.

 

Nominace
siemens_4

Produktová expozice Siemens
přihlašovatel: Revolta s. r. o.
 

popis:  Domácí spotřebiče Siemens přicházejí s novou obchodní a marketingovou koncepcí na českém a slovenském trhu. Její součástí je zcela nová expozice v Electroworldu v pražských Butovicích. Na ploše 40 m² zde návštěvníci objeví hypermoderní prezentaci spotřebičů v unikátním designovém korpusu, který mění barvu a je vybaven podlahovými zobrazovači promítajícími produktová videa a informace. Ve vybrané dny je k dispozici také vlastní produktový specialista Siemens, který zákazníkům přímo na místě radí a představuje pokročilé funkce jednotlivých výrobků. Tento prodejní systém je modulární a bude postupně zaváděn do dalších obchodů.

 

3. místo
55_ubrousek

Kosmetický ubrousek s nano silver složkou
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Jednorázové ubrousky pro desinfekci s antibakteriální složkou Nano Silver.  

Antibakteriální ubrousky obsahují molekuly stříbra, které působí desinfekčně na nejrůznější povrchy i na lidskou kůži. Lze je tak účinně využít jako prevenci před možnými nákazami bakterií a mikrobů, které způsobují některá závažná onemocnění. Díky malé velikosti je možné je mít stále při sobě a použít je v pravou chvíli.

Potisk klienta na obálce.

 

2. místo
71_podloka_VDF_a

Chladicí podložka pod notebook
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Tato chladicí podložka dokáže absorbovat teplo ze spodní strany laptopu, udrží jej chladným, prodlouží tak jeho životnost, zvyšuje jeho výkon a snižuje hlučnost. Zlepšuje pohodlí při práci s notebookem uloženým například na klíně.

Podložku je možné používat až 8 hodin, po které je schopna udržovat konstantní teplotu.

Rozměr podložky je 30 x 22 cm. Na jejím lemu je přišitá etiketa s logem Vodafone. Předmět byl použit na jaře 2010 jako dárek při koupi datového produktu – služby.

 

1. místo
46_pf

Firemní PF 2011
přihlašovatel: Kristian spol. s r. o.

popis:  Otvírací papírové přání k novému roku. Obsahuje výsek, ve kterém se díky pohybu při otevírání a zavírání a díky rozdílu ve hřbetu pohybuje rastr. Obrázek pod rastrem je nafázován. Pohybem rastru se vyvolává efekt pohybu a změny obrázku.

 

Kategorie: APLIKACE MOTIVU NA 3DR

Nominace
03_mydla

Mýdla ve tvaru izolátoru
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis:  Pod názvem „Design ze Sluneční zahrady“ proběhl za podpory společnosti ČEPS, a. s., v loňském roce pilotní projekt zaměřený na rozšíření stávajících výrobních programů chráněných dílen. V jeho rámci navrhli designéři dárkové předměty, které je technologicky a cenově možné vyrábět nebo kompletovat v chráněných dílnách. Na projektu agentura KUKLIK.CZ spolupracovala s občanským sdružením Sluneční zahrada, které se zaměřuje na pomoc handicapovaným spoluobčanům, a občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Mýdla ve tvaru izolátorů navrhl Filip Cvrček.

 

Nominace
Bar_matIce_bucketMuddler

Barový set Finlandia
přihlašovatel: Targo Promotion Praha, spol. s r. o.

popis: 3 předměty pro barmany určené k přípravě a servírování míchaných nápojů:

nádoba na led, koktejlové drtítko a barová podložka.

U všech 3 předmětů je uplatněn stejný grafický motiv ("jeleni/sobi") - různé materiály, různé technologie.

 

Nominace
step-1step-4step-5step-6EasyServe-2

originální káva Lidé a Země
přihlašovatel: originální s. r. o.

popis:  Potěšte se tou nejlepší kávou pocházející z exkluzivních plantáží z celého světa! A pokud zrovna budete mít chuť cestovat, s měsíčníkem Lidé a Země je to možné. Ucelená kolekce originálních káv Grower´s Cup pro vydavatelství Mladá fronta. Jedinečná forma brandingu přímo na balení kávy.

Dánská společnost Nordic Coffeebrewer a/s (majitel patentu) vstoupila na trh reklamních předmětů - založených na chuťovém zážitku - s revoluční novinkou. Spojila vlastnosti té nejšpičkovější kávy a vynalézavost moderního obalového designu: vznikl Grower´s Cup. Jedná se o sáček s překapávací fází uvnitř, do něhož nalijete horkou vodu a za moment si můžete vychutnat šálek lahodné kávy z celého světa.

 

Nominace
65_propiska

3D magnetická propiska
přihlašovatel: Sprint Trading, s. r. o.

popis:  Vánoční 3D magnetická propiska – 5 typů

 

Nominace
klenka_VDF

Kovová klíčenka – „jsme stejná krevní skupina“
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Kvalitní kovová klíčenka s otočným středem, na jehož přední straně je pravý skleněný krystal ve tvaru speechmarku Vodafone značícího kapku krve, na obvodu klíčenky lassertext „jsme stejná krevní skupina“.

Materiál klíčenky: slitina zinku, kvalitně chromově potažena. Cerifikovaná na bezkadmiový materiál a minimální přítomnost olova v klíčence. Baleno v dárkové krabičce.

Použití: k 10. výročí založení OSKAR – VODAFONE vznikl projekt Darujem – www.darujem.cz. Tento projekt chce zaštítit užitečnou aktivitu a získat pro ni co nejvíce příznivců. S dárcovstvím začal VODAFONE přímo u sebe a klíčenka byla použita jako dárek pro zaměstnance k propagaci darování krve.

 

Nominace
72_visacka

Visačka na zavazadlo Vodafone
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Gumová visačka na zavazadlo ve 2D designu králíka a chameleona Vodafone. Rozměr 6 x 10 cm.

Použití jako příbal ke zboží – dárek k předplacené kartě v nepřímých prodejních kanálech Vodafone.

Design předmětu v rámci mediální kampaně tarifu na míru.

 

3.místo
63_oznacovac

Označovač klíčů
přihlašovatel: Sprint Trading, s. r. o.

popis:  3D označovač klíčů, gumový, ve tvaru loga, k 50. výročí Kofoly.

 

3. místo

02_Misa

Mísa na ovoce – mapa
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis: Porcelánová mísa na ovoce v podobě plastické mapy Karlových Varů slouží jako manažerský dárek společnosti Imperial Karlovy Vary pro obchodní partnery a VIP hosty. Na mapě je vyznačena také poloha jednotlivých hotelů společnosti (hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci). Existují dvě barevné verze dekoru (černá a stříbrná varianta).

 

2. místo
04_ceps

Mísa ČEPS
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis:  Pod názvem „Design ze Sluneční zahrady“ proběhl za podpory společnosti ČEPS, a. s., v loňském roce pilotní projekt zaměřený na rozšíření stávajících výrobních programů chráněných dílen. V jeho rámci navrhli designéři dárkové předměty, které je technologicky a cenově možné vyrábět nebo kompletovat v chráněných dílnách. Na projektu agentura KUKLIK.CZ spolupracovala s občanským sdružením Sluneční zahrada, které se zaměřuje na pomoc handicapovaným spoluobčanům, a občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Mísu s použitím tradičního materiálu ČEPS – elektrického kabelu a porcelánu – navrhl karlovarský designér Martin Přibík.

 

1. místo
21_bernard_prop

Propiska BERNARD
přihlašovatel: Rodinný pivovar Bernard a. s.

popis: Kultovní značka BERNARD si zasluhuje i adekvátní reklamní materiál. Tvar horní části propisky koresponduje s tvarem patentního uzávěru lahve BERNARD.

 

Kategorie: REKLAMNÍ PSACÍ POTŘEBY

Nominace
07_magic

Magic Idea Book
přihlašovatel: Magic Seven Group, a. s.

popis:  Na míru a speciální poptávku vytvořený kožený zápisník s originálními vnitřními listy s odkazy prostřednictvím QR kódů.

 

2. místo
21_bernard_prop

Propiska BERNARD
přihlašovatel: Rodinný pivovar Bernard a. s.

popis: Kultovní značka BERNARD si zasluhuje i adekvátní reklamní materiál. Tvar horní části propisky koresponduje s tvarem patentního uzávěru lahve BERNARD.

 

1. místo
65_propiska
3D magnetická propiska
přihlašovatel: Sprint Trading, s. r. o.

popis:  Vánoční 3D magnetická propiska – 5 typů

 

Kategorie: REKLAMNÍ TEXTIL

2. místo
41_kolekdce_vodafonie

Vodafone Active Collection
přihlašovatel: Ellipse CZ s. r. o.

popis:  Jedná se o originální, širokou kolekci oblečení pro aktivní sport, vytvořenou pro klienta pod jeho vlastní značkou. Účelem projektu je podpora povědomí a kvality značky Vodafone a její propojení se zdravým životním stylem.

 

2. místo
cepice-rwepolstar-rwe

Balíček v designu obalu – retro čepice a polštářek RWE
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Balíček v design obalu byl použit jako reklamní předmět k projektu RWE - energie českého lyžování - pro obchodní partnery.

Samotná retročepice s jedním z nejpopulárnějších norských vzorů byla použita jako dárek pro zákazníky na klientských centrech. V designu norského vzoru je zakomponováno logo klienta RWE Transgas, a. s.

Originální dárkové balení.

Materiál: příze Fleur – 50% vlna, 50% polyacryl – velice jemná vlna typu Merino s hebkým omakem, speciální acryl s úpravou proti žmolkování, karton + PP

Polštář rozměr 35 x 35 cm, čepice unisex – univerzální velikost, balení 48 x 30 x 12 cm.

Příze Fleur je vyrobena s maximálním důrazem na vysokou odolnost a dlouhověkost v úpletu. Polštář je s výplní a zipem pro jednoduché sejmutí potahu a vyprání.

Čepice s podšívkou Windstopper, která chrání čelo a uši.

 

Kategorie: REKLAMNÍ TAŠKA

Nominace
47_ELEKTROSPOJ

Elektrospoj - soubor tří tašek
přihlašovatel: Hart Tašky s. r. o.

popis:  Realizace firemního loga na tašky z dvouvrstvé otevřené vlny se doposud prováděla ražbou. Nyní představujeme nový plnobarevný tisk na tyto tašky s vlnitým povrchem, který lze použít i v nižších nákladech za dostupnou cenu.

 

Nominace
48_VINO

Tašky na víno
přihlašovatel: Hart Tašky s. r. o.

popis:  Realizace firemního loga na tašky z dvouvrstvé otevřené vlny se doposud prováděla ražbou. Nyní představujeme nový plnobarevný tisk na tyto tašky s vlnitým povrchem, který lze použít i v nižších nákladech za dostupnou cenu.

 

1. místo
26_jahoda_a26_jahoda_b

EKO taška Jahoda
přihlašovatel: originální s. r. o.

popis:  Skládací EKO taška originálního tvaru v podobě Jahůdky. Tašku stačí srolovat do trojúhelníku v rohu tašky a je z ní malinká roztomilá Jahůdka ve vaší kabelce. Branding v podobě etikety všité přímo do Jahůdky.

 

Kategorie: REKLAMNÍ KALENDÁŘ ČI DIÁŘ

Nominace
14_listy

Kalendář Zelené listy 2011
přihlašovatel: Reda a. s.

popis:  Společnost REDA vydala stolní kalendář na rok 2011. Kalendář je vyroben z recyklovaného papíru a je doplněn fotografiemi a vzdělávacími texty týkajícími se stromů, recyklace a ekologie. Jako hlavní barva celého kalendáře byla zvolena zelená v několika odstínech. Zelená barva evokuje hlavní myšlenku kalendáře a celého projektu.

Technická specifikace kalendáře Zelené listy: týdenní stolní kalendář, 60 stran, rozměry
22 x 15 cm, volná plocha k potisku 22 x 3 cm, sítotisk 21 x 2,8 cm, recyklovaný papír.

Kalendář Zelené listy byl vyroben jako další produkt společnosti REDA (šetrný k životnímu prostředí) v řadě produktů Green Ideas.

Vydání kalendáře Zelené listy bylo spojeno s projektem Za zelenými listy, v rámci kterého přispěla společnost REDA z každého prodaného kalendáře na rok 2011 řady R-LINE 0,33 Kč na výsadbu stromů v programu Strom života Nadace Partnerství.

Projekt Za zelenými listy byl propagován v katalogu REDA – kalendáře, diáře a PF karty 2011 a prostřednictvím billboardové kampaně během května a června 2010. Hlavním mottem projektu byla výzva - Pojďte s námi sázet stromy.

Kalendáře řady R-LINE jsou vydané společností REDA.

Nadace Partnerství pomáhá nevládním organizacím, obcím a dalším partnerům vytvářet zdravé a příjemné prostředí pro každodenní život, a to podporou výsadeb stromů a péče o krajinu či veřejná prostranství.

 

Nominace
38_Jakub

GOLDEN SIXTIES JAKUB CALENDAR 2011
přihlašovatel: BastArt.cz spol. s r. o.

popis:  Oslava ženské krásy ve stylu šedesátých let je tématem jubilejního kalendáře společnosti Jakub, a.s.

 

Nominace
Tmobile_viva_MediumTmobile_titulni_stranka_MediumTmobile_kalendarium_Medium

Diář ík 2:)11 pro T-Mobile
přihlašovatel: Headline Factum s. r.o.

popis:  Set kapesního a denního diáře s novým autorským layoutem. Zpracování desek: desky s ražbou na spad, kombinovanou s ražbou přes bílou fólii. Kontrastní šedobílá kombinace na deskách je podtržena bílou gumičkou.

Celkové provedení diáře je ukázkou individualizovaného trendového diáře, jehož originální kalendárium je v duchu motta Pro společné zážitky. Emoce a zážitky jsou v současné době bohužel přenášeny již ne tolik osobním kontaktem a tak jsme si je zvykli užívat ve formě Smajlíků. Kalendárium je v korporátních barvách (magenta, šedá) velmi mladistvé a živé.

 

2. místo
Kalendar_ORIGAMI_2011_upoutavka

Origami 2011 – kalendář SFŽP ČR
přihlašovatel: Státní fond životního prostředí ČR

popis:  Kalendář Origami 2011 patří k základní kancelářské výbavě každého kreativního úředníka či úřednice. Vraťte se do dětských let a složte si z barevných papírů, které jsou součástí kalendáře, parník nebo vlaštovku. Díky precizně provedeným návodům snadno složíte i ten nejobtížnější tvar. V době počítačových her také můžete rozšířit obzory svým dětem nebo vnoučatům a strávit s nimi pár vzácných chvilek tvůrčí pohody.

 

Kategorie: REKLAMNÍ NEBO DÁRKOVÝ OBAL

Nominace
34_fondue

Vánoční obal na čokoládové fondue
přihlašovatel: Team Red s. r. o.

popis:  Realizace obalu na čokoládové fondue probíhala v listopadu a prosinci 2010 pro společnost Vodafone Czech Republic, a. s. Fondue byly určeny zákazníkům a partnerům jako vánoční dárek. Obal byl složen z papírové dárkové krabičky a vánočního pásku s vtipným dialogem stromků.

 

1. místo
54_zarovky

Balíček úsporných žárovek ČEZ
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Dárková prezentační krabička se čtyřmi kapsami pro umístění různých předmětů, např. žárovek. Čtvercový půdorys korespondující s logem klienta. Velký prostor ke komunikaci. Zavírání na magnet. Použito jako cena v soutěži zákazníků ČEZ a. s.

 

Kategorie: REKLAMNÍ DÁREK PŘIBALENÝ KE ZBOŽÍ

3. místo
40_pexeso

Pexeso BastArt
přihlašovatel: BastArt.cz spol. sr.o.

popis:  Pexeso BastArt bylo přibaleno ke kulturnímu měsíčníku INFO jako dárek pro čtenáře. Prosinec 2010.

 

3. místo
DSC00638

Marťalaser
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Marťalaser je galaktická vychutnávka pro děti. Pomocí laserového paprsku lze kamkoliv promítat 5 nakonfigurovaných obrazců a lze jej použít jako přívěsek. Je obrandován firemním maskotem a upraven tak, aby splňoval normy EU pro děti nad 3 roky. Marťalaser je příbalem k dětským vitamínům, které se prodávají volně v lékárně.

 

2. místo
72_visacka

Visačka na zavazadlo Vodafone
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Gumová visačka na zavazadlo ve 2D designu králíka a chameleona Vodafone. Rozměr 6 x 10 cm.

Použití jako příbal ke zboží – dárek k předplacené kartě v nepřímých prodejních kanálech Vodafone.

Design předmětu v rámci mediální kampaně tarifu na míru.

 

1. místo
71_podloka_VDF_a

Chladicí podložka pod notebook
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Tato chladicí podložka dokáže absorbovat teplo ze spodní strany laptopu, udrží jej chladným, prodlouží tak jeho životnost, zvyšuje jeho výkon a snižuje hlučnost. Zlepšuje pohodlí při práci s notebookem uloženým například na klíně.

Podložku je možné používat až 8 hodin, po které je schopna udržovat konstantní teplotu.

Rozměr podložky je 30 x 22 cm. Na jejím lemu je přišitá etiketa s logem Vodafone. Předmět byl použit na jaře 2010 jako dárek při koupi datového produktu – služby.

 

Kategorie: REKLAMNÍ A DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY PRO SPORT, HOBBY A VOLNÝ ČAS

Nominace
Kalendar_ORIGAMI_2011_upoutavka

Origami 2011 – kalendář SFŽP ČR
přihlašovatel: Státní fond životního prostředí ČR

popis:  Kalendář Origami 2011 patří k základní kancelářské výbavě každého kreativního úředníka či úřednice. Vraťte se do dětských let a složte si z barevných papírů, které jsou součástí kalendáře, parník nebo vlaštovku. Díky precizně provedeným návodům snadno složíte i ten nejobtížnější tvar. V době počítačových her také můžete rozšířit obzory svým dětem nebo vnoučatům a strávit s nimi pár vzácných chvilek tvůrčí pohody.

 

Nominace
50_naboty

Označovač na boty CROCS
přihlašovatel: Sprint Trading, s. r. o.

popis:  3D označovač na boty CROCS – 4 druhy

 

Nominace
70_plastelina_VDF

Plastelina chameleoni Vodafone
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Sada plastelíny, která obsahuje pouze barvy pro vytvoření vlastního chameleona či chameleonice, kteří se nepřizpůsobují.

Předmět byl použit na jaře 2010 v rámci mediální kampaně jako dárek k nákupu nového tarifu na míru.

 

3. místo
57_besip

Moderní reklamní náramek BESIP
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Moderní náramek pro mladé lidi, s reflexní odrazivou plochou po celém obvodu. Splňuje nejvyšší kvalitativní parametry.

 

2.místo
cepice-rwe

 polstar-rwe

Balíček v designu obalu – retro čepice a polštářek RWE
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Balíček v design obalu byl použit jako reklamní předmět k projektu RWE - energie českého lyžování - pro obchodní partnery.

Samotná retročepice s jedním z nejpopulárnějších norských vzorů byla použita jako dárek pro zákazníky na klientských centrech. V designu norského vzoru je zakomponováno logo klienta RWE Transgas, a. s.

Originální dárkové balení.

Materiál: příze Fleur – 50% vlna, 50% polyacryl – velice jemná vlna typu Merino s hebkým omakem, speciální acryl s úpravou proti žmolkování, karton + PP

Polštář rozměr 35 x 35 cm, čepice unisex – univerzální velikost, balení 48 x 30 x 12 cm.

Příze Fleur je vyrobena s maximálním důrazem na vysokou odolnost a dlouhověkost v úpletu. Polštář je s výplní a zipem pro jednoduché sejmutí potahu a vyprání.

Čepice s podšívkou Windstopper, která chrání čelo a uši.

 

2. místo
44_spagr_trava

Špágr – venkovní hra
přihlašovatel: ABA s. r. o.

popis:  Špágr je hra vycházející ze starých českých zvyků a tradic. Je to takový baseball po česku, vhodný pro venkovní akce, eventy a párty. Novinka z autorské dílny ABA „Giftmaker“.

 

1. místo
had_06had_05

Dřevěný had Vodafone
přihlašovatel: Blue Arrow International, s. r. o.

popis:  Klasická retrohračka v moderním kabátě firemních barev. Dřevěná naučná hračka pro děti od tří let podporuje motorické schopnosti dítěte. Funguje na jednoduchém, osvědčeném principu. Každý díl je možné otočit o 360 stupňů, jednotlivé díly jsou propojeny elastickou gumičkou, a tím vzniká možnost mnoha různých nastavení pozic hada. Na hračku jsou použity nezávadné barvy. Celý komplet je zabalen do plastového sáčku s papírovým přebalem v designu značky.

 

Kategorie: MANAŽERSKÝ DÁREK DO 5000 KČ

Nominace
03_mydla

Mýdla ve tvaru izolátoru
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis:  Pod názvem „Design ze Sluneční zahrady“ proběhl za podpory společnosti ČEPS, a. s., v loňském roce pilotní projekt zaměřený na rozšíření stávajících výrobních programů chráněných dílen. V jeho rámci navrhli designéři dárkové předměty, které je technologicky a cenově možné vyrábět nebo kompletovat v chráněných dílnách. Na projektu agentura KUKLIK.CZ spolupracovala s občanským sdružením Sluneční zahrada, které se zaměřuje na pomoc handicapovaným spoluobčanům, a občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Mýdla ve tvaru izolátorů navrhl Filip Cvrček.

3. místo
02_Misa

Mísa na ovoce – mapa
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis: Porcelánová mísa na ovoce v podobě plastické mapy Karlových Varů slouží jako manažerský dárek společnosti Imperial Karlovy Vary pro obchodní partnery a VIP hosty. Na mapě je vyznačena také poloha jednotlivých hotelů společnosti (hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci). Existují dvě barevné verze dekoru (černá a stříbrná varianta).

 

3. místo
07_magic

Magic Idea Book
přihlašovatel: Magic Seven Group, a. s.

popis:  Na míru a speciální poptávku vytvořený kožený zápisník s originálními vnitřními listy s odkazy prostřednictvím QR kódů.

 

2. místo
56_predsevzeti

Sada novoročních předsevzetí
příhlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Speciální sada novoročních předsevzetí jako dárek pro firemní klientelu. Součástí dárku jsou předměty, které „pomohou“ dodržet daná předsevzetí (čokoláda, butylka se slivovicí atd.).

 

1. místo
04_ceps

Mísa ČEPS
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis:  Pod názvem „Design ze Sluneční zahrady“ proběhl za podpory společnosti ČEPS, a. s., v loňském roce pilotní projekt zaměřený na rozšíření stávajících výrobních programů chráněných dílen. V jeho rámci navrhli designéři dárkové předměty, které je technologicky a cenově možné vyrábět nebo kompletovat v chráněných dílnách. Na projektu agentura KUKLIK.CZ spolupracovala s občanským sdružením Sluneční zahrada, které se zaměřuje na pomoc handicapovaným spoluobčanům, a občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Mísu s použitím tradičního materiálu ČEPS – elektrického kabelu a porcelánu – navrhl karlovarský designér Martin Přibík.

 

Kategorie: REKLAMNÍ GASTRONOMIE

Nominace
56_predsevzeti

Sada novoročních předsevzetí
příhlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Speciální sada novoročních předsevzetí jako dárek pro firemní klientelu. Součástí dárku jsou předměty, které „pomohou“ dodržet daná předsevzetí (čokoláda, butylka se slivovicí atd.).

3. místo
02_Misa

Mísa na ovoce – mapa
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis: Porcelánová mísa na ovoce v podobě plastické mapy Karlových Varů slouží jako manažerský dárek společnosti Imperial Karlovy Vary pro obchodní partnery a VIP hosty. Na mapě je vyznačena také poloha jednotlivých hotelů společnosti (hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci). Existují dvě barevné verze dekoru (černá a stříbrná varianta).

 

2. místo
CHIQUITA_mikulas_KV

Vypečený dárek od Chiquity
přihlašovatel: OgilvyAction, s. r. o.

popis:  Období Mikuláše je vhodným časem pro aktivaci banánů Chiquita, protože v tuto dobu matky kupují banány jako součást mikulášské nadílky. V tomto období se také začíná řešit příprava na pečení vánočního cukroví.

Za každý kilogram banánů Chiquita tak bylo možné získat praktické vykrajovátko společně s receptem na vánoční cukroví. Promoce exkluzivně pro hypermarkety Globus byla podpořena stojany v místě prodeje a celostránkovou inzercí v neadresných letácích.

 

1. místo
step-1step-4

 step-5

 step-6

 EasyServe-2

originální káva Lidé a Země
přihlašovatel: originální s. r. o.

popis:  Potěšte se tou nejlepší kávou pocházející z exkluzivních plantáží z celého světa! A pokud zrovna budete mít chuť cestovat, s měsíčníkem Lidé a Země je to možné. Ucelená kolekce originálních káv Grower´s Cup pro vydavatelství Mladá fronta. Jedinečná forma brandingu přímo na balení kávy.

Dánská společnost Nordic Coffeebrewer a/s (majitel patentu) vstoupila na trh reklamních předmětů - založených na chuťovém zážitku - s revoluční novinkou. Spojila vlastnosti té nejšpičkovější kávy a vynalézavost moderního obalového designu: vznikl Grower´s Cup. Jedná se o sáček s překapávací fází uvnitř, do něhož nalijete horkou vodu a za moment si můžete vychutnat šálek lahodné kávy z celého světa.

 

VOLNÁ KATEGORIE

Nominace
save_key

Přívěsek na klíče SaveKey
přihlašovatel: Elasto Form Bohemia s. r. o.

popis:  SaveKey je unikátní klíčový přívěsek umožňující vrátit ztracené klíče zpět svému majiteli. Jak na to? Zakoupíte si přívěsek SaveKey. Zaregistrujete jej online na internetových stránkách www.savekey.cz. Zavěsíte ke svému svazku klíčů od domu, bytu, kanceláře či auta. V případě ztráty klíčů je nálezce podle instrukcí na přívěsku vhodí do poštovní schránky. Pošta klíče doručí na adresu firmy SaveKey, která majitele okamžitě obeznámí s nálezem a klíče mu v cenné zásilce odešle na jeho adresu.

 

Nominace
46_pf

Firemní PF 2011
přihlašovatel: Kristian spol. s r. o.

popis:  Otvírací papírové přání k novému roku. Obsahuje výsek, ve kterém se díky pohybu při otevírání a zavírání a díky rozdílu ve hřbetu pohybuje rastr. Obrázek pod rastrem je nafázován. Pohybem rastru se vyvolává efekt pohybu a změny obrázku.

 

Nominace
52_krmitko

Krmítko pro ptactvo i lidi - Vánoční dárek
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Zadání znělo: Cokoliv vtipného a zajímavého v duchu trvale udržitelného rozvoje a obecně vstřícného přístupu k životnímu prostředí. Požadavek zákazníka byl naplněn - spojení významné nadnárodní firmy s ochranou životního prostředí.

 

3. místo
12_cube

Varioform Cube
přihlašovatel: Inter Flag, s. r. o.

popis:  Varioform Cube nabízí širokou škálu využití – od posezení přes servírovací stolek až po flexibilní reklamní stěnu. Velkou výhodou je možnost variability, jelikož si můžeme nechat potisknout všech šest stran kostky a otáčet je podle potřeby. Při nové akci je možné obal vždy jednoduše sundat a vyměnit za nový. Stabilní základna je tvořena z polyesterové pěny, která splní vysoké požadavky.

 

3. místo
49_siemens_4

Produktová expozice Siemens
přihlašovatel: Revolta s. r. o.
 

popis:  Domácí spotřebiče Siemens přicházejí s novou obchodní a marketingovou koncepcí na českém a slovenském trhu. Její součástí je zcela nová expozice v Electroworldu v pražských Butovicích. Na ploše 40 m² zde návštěvníci objeví hypermoderní prezentaci spotřebičů v unikátním designovém korpusu, který mění barvu a je vybaven podlahovými zobrazovači promítajícími produktová videa a informace. Ve vybrané dny je k dispozici také vlastní produktový specialista Siemens, který zákazníkům přímo na místě radí a představuje pokročilé funkce jednotlivých výrobků. Tento prodejní systém je modulární a bude postupně zaváděn do dalších obchodů.

 

2. místo
klenka_VDF

Kovová klíčenka – „jsme stejná krevní skupina“
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Kvalitní kovová klíčenka s otočným středem, na jehož přední straně je pravý skleněný krystal ve tvaru speechmarku Vodafone značícího kapku krve, na obvodu klíčenky lassertext „jsme stejná krevní skupina“.

Materiál klíčenky: slitina zinku, kvalitně chromově potažena. Cerifikovaná na bezkadmiový materiál a minimální přítomnost olova v klíčence. Baleno v dárkové krabičce.

Použití: k 10. výročí založení OSKAR – VODAFONE vznikl projekt Darujem – www.darujem.cz. Tento projekt chce zaštítit užitečnou aktivitu a získat pro ni co nejvíce příznivců. S dárcovstvím začal VODAFONE přímo u sebe a klíčenka byla použita jako dárek pro zaměstnance k propagaci darování krve.

 

1. místo
63_oznacovac

Označovač klíčů
přihlašovatel: Sprint Trading, s. r. o.

popis:  3D označovač klíčů, gumový, ve tvaru loga, k 50. výročí Kofoly.

 

 

Kategorie ročníku: PIVNÍ SKLENICE

Nominace
01_jelinkova_vila

Sada pivních sklenic – ruční výroba
přihlašovatel: Hotel Jelínkova vila, Malostránský pivovar

popis: sada ručně vyrobených pivních sklenic – 5 x 0,5 l s uchem, 1 x O,3 l na stopce.

Vznik sklenic: V roce 2004 před spuštěním provozu Hotelu Jelínkova vila a Malostránského pivovaru (pozn.: restaurační minipivovar, kde se vaří pivo v restauraci přímo před zraky hostů) navštívil majitel pivovaru Lubomír Jurek pana skláře Radka Ficala (RM Glass Magic, s.r.o., Bohdalov, kraj Vysočina) a společnými silami a sloučením představ dali konečnou podobu současné pivní sklenici. Jde o ručně vyráběnou 0,5 l sklenici s uchem, tzv. džbánek a 0,3 l sklenici hruškovitého tvaru na stopce. Obě sklenice jsou z křišťálového skla.

Používání sklenic:  V současné době se v těchto sklenicích servírují pivní speciály přímo v restauraci Hotelu Jelínkova vila a Malostránském pivovaru ve Velkém Meziříčí. Jde o vlastní pivo z minipivovaru, kde se vaří tradiční poctivou českou cestou, je nefiltrované, nepasterizované a nese jméno Harrach po bývalém majiteli Velkomeziříčského panství.

Piva z Malostránského pivovaru byla již několikrát oceněna na prestižních pivovarských soutěžích.

Protože o sklenici jako takovou začal být veliký zájem mezi sběrateli a fandy tohoto pivního moku, začal pan sklář dodávat sklenice v barevném provedení. Tyto sklenice slouží jako suvenýr. Pivní speciály se čepují výhradně do skla bílého.

 

Nominace
76_norbert

Soubor sklenic na točení piva Sv.Norbert India Pale Ale
přihlašovatel: Klášterní pivovar Strahov

popis:  Sklenice Ferrara není typická sklenice pro piva typu Ale, Sv.Norbert India Pale Ale si však vyžaduje exkluzivitu i při servisu hostům. V tomto skle skvěle vyniká jeho jantarově zářivá barva a díky otevřenému hrdlu oceníme bohaté aroma. Z důvodu vůně jsme právě zvolili tenkostěnné sklo, aby se pivo nepatrně ohřálo a veškerá paleta vůní se mohla projevit. Zlaté logo vynikne až v naplněné sklenici a dobře doplňuje jiskru piva obzvláště na denním světle.

 

3. místo
Sklenice_pivnch_znalc_2sklenice

Sklenice "Cesta pivních znalců"
přihlašovatel: K Brewery Trade, a. s.

popis:  Cesta za poznáním bývá složitá a náročná. My jsme naopak vymysleli zábavný a velmi jednoduchý program nazvaný Cesta pivních znalců. V jeho rámci mají spotřebitelé možnost během 12 měsíců ochutnat ve vybraných restauracích v celé České republice 24 různých piv vyráběných v českých a moravských regionálních pivovarech. Každých 14 dnů tyto vybrané restaurace nabídnou jiný druh piva - od nefiltrovaných a kvasnicových přes tmavá a polotmavá piva až k vícestupňovým speciálům. Nebudou chybět piva pšeničná a jiné druhy piv vařených podle kdysi tradičních, dnes již téměř zapomenutých receptur.

 

2. místo
rohaty_pullitr

Rohatý půllitr
přihlašovatel: Plzeňský Prazdroj a. s.

popis:  Unikátní pivní sklenice je výjimečná především svým designem a výrobní technologií, při které se dosahuje až třetinové úspory na hmotnosti a tím i výrobních nákladů.

Kozlův rohatý půllitr je vyroben ve speciální edici 50 000 kusů, které jsou ve spotřebitelské soutěži nabídnuty zákazníkům a následně velmi úspěšně i v dárkových prodejnách Plzeňského Prazdroje a eshopu, s prodejem více než 15 000 ks.

 

1. místo
20_ber0l20_ber_skl_lOriginal_03_l

Soubor sklenic BERNARD Original
přihlašovatel: Rodinný pivovar Bernard a. s.

popis:  Kultovní značka BERNARD si ke svým prémiovým produktům zasluhuje mimo jiné i sadu vlastních originálních sklenic, které zprostředkují ještě větší požitek z chuti přírodního nepasterovaného piva. V kooperaci známého designéra Ronyho Plesla a grafika pivovaru Vladislava Horeckého vznikla sada sklenic BERNARD Original. Sklenice BERNARD Original se vyznačují křehkým a křišťálově průzračným kvalitním sklem. Sadu doplňuje masivní džbánek.

 

Kategorie: REKLAMNÍ předmět 3. milénia

Nominace
201_cokolada

Porcelánová čokoláda
přihlašovatel: Alata Leszczyńska

popis: Porcelánová čokoláda je dokonalou podložkou pod horké nádobí. Tento reklamní předmět může být ozdobou kuchyně, ale především je vzpomínkou na lahodnou čokoládu „Studentská“.

 

Nominace
210_heretic

Heretic - gotické kancelářské potřeby
přihlašovatel: Adam Jaroš

popis: Porcelánové dekorativní doplňky pro sešívače a děrovače inspirované gotickým hnutím.

 

Nominace
213_teplomer

Teploměr Flower
přihlašovatel: Barbora Šimková

popis: Venkovní teploměr na přísavkách v esteticky vzhledném tvaru zjednodušeného keříku. Zvenku je teploměr skrytý, ale zevnitř zcela prakticky funguje.

 

Nominace
214_korenky

Kořenky
přihlašovatel: Radek Baroch

popis: Kořenky jsou řešeny pro jednoduchou manipulaci při ochucování jídel. Upevnění je na kovovou stěnu pomocí magnetu, dají se tak snadno odepnout a použít.

 

Nominace
Poster_hodiny

Nástěnné hodiny - Kolik máme diváků/odběratelů?
přihlašovatel: Jaroslav Jerhot

popis: Nástěnné hodiny ve tvaru hvězdice s 24 hodinovým chodem ukazující zprůměrovanou sledovanost TV nebo rádia. Délka každého z 24 ramen odpovídá sledovanosti v danou hodinu. Současně je na každém rameni tento počet napsán. Jsou vhodným dárkem pro (potenciální) inzerenty.

Jako reklamní předmět je ale mohou využít nejen televize a rádia. Jsou vhodné pro všechny firmy, pro které je důležitý vývoj spotřeby po hodinách. Tedy například pro výrobce a prodejce elektřiny, vody, plynu, dopravní podniky apod.

 

Nominace
220_bangle

Bangle
přihlašovatel: Zuzana Remšíková

popis: Kelímek, který slouží jako reklama. Uživatel, který vypije obsah (v jídelnách, fast foodu apod.) si může vylomit naříznutý náramek a zkrášlit si ho podle vlastní představy. Na kelímku je potisk, který je současně návodem, jak je možné náramek vyloupnout a dotvořit (malba fixem, vyšívání atd.).

 

3. místo
204_vinika

Vinika
přihlašovatel: Martina Žílová

popis: Vinika - uzávěr na víno, vychází z pupenu květiny. Je těsněný tzv. „O“ kroužky, které přesně padnou do lahve, kterou tak utěsňují. Vinika je uložena v krabičce, která má na jedné straně průhledové okno, a to umožňuje pohled na obsah - viniku.

 

2. místo
208_happy

Happy Bowl
přihlašovatel: Lucie Volková

popis: Mísa na pružině vás zaručeně rozesměje v každé situaci. Lze použít na oříšky a drobné zobání, na svorky či klíče.

Důležitým momentem je závit na míse sloužící k pohodlnému, jednoduchému nasazení pružiny, který zároveň umožňuje celý objekt (myšleno mísa vč. pružiny) pohodlně přenést uchycením za horní okraj mísy aniž by pružina spadla. Také je zde vyřešena praktická stránka věci – porcelánovou mísu snadno díky závitu sejmete a bez problémů můžete umýt v myčce na nádobí.

Pro případ, že by miska byla přetížená a měla tendenci se dotýkat stolu či podložky na které je položena, nalepila jsem na její dno gumovou tlumící podložku, aby se mísa případným nárazem nerozbila.

 

1. místo
207_otvirak

Ergonomický otvírák pivních lahví
přihlašovatel: Lucie Volková

popis: Otvírák ve tvaru oblázku padne do oka i do ruky. Ze tří variant si vybere levá i pravá ruka pro sebe ten nejvhodnější. Otvíráky jsou vhodným firemním dárkem pro pivovary nebo těžařské závody (kámen), ale i pro jednotlivce, které zaujme netradiční otvírák, který je plně funkční, ale dokáže zastoupit i funkci čistě dekorativní.

 

Kategorie: HVĚZDNÁ BRÁNA

2. místo
Solid_Gold_2Solid_Gold_6

Solid Gold In Shipping
přihlašovatel: Active Image s. r. o.

popis:  Sekt v průhledné láhvi se šupinami 24karátového zlata. Certifikováno pro konzumaci. Láhev je umístěna v kartonovém obalu ve tvaru zlaté cihly. Messaging "FedEx - Solid Gold In Shipping" (volný překlad FedEx - vaše zlato v přepravě) je realizován na láhvi polepem a na kartonové krabici vyřezávanou folií. Předmět byl využit na konci roku 2010 jako reklamní dárek pro VIP klientelu společnosti FedEx na Slovensku.

 

Kategorie: INOVACE ROKU

Nominace
04_ceps

Mísa ČEPS
přihlašovatel: Kuklik.CZ, s. r. o.

popis:  Pod názvem „Design ze Sluneční zahrady“ proběhl za podpory společnosti ČEPS, a. s., v loňském roce pilotní projekt zaměřený na rozšíření stávajících výrobních programů chráněných dílen. V jeho rámci navrhli designéři dárkové předměty, které je technologicky a cenově možné vyrábět nebo kompletovat v chráněných dílnách. Na projektu agentura KUKLIK.CZ spolupracovala s občanským sdružením Sluneční zahrada, které se zaměřuje na pomoc handicapovaným spoluobčanům, a občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Mísu s použitím tradičního materiálu ČEPS – elektrického kabelu a porcelánu – navrhl karlovarský designér Martin Přibík.

 

Nominace
12_cube

Varioform Cube
přihlašovatel: Inter Flag, s. r. o.

popis:  Varioform Cube nabízí širokou škálu využití – od posezení přes servírovací stolek až po flexibilní reklamní stěnu. Velkou výhodou je možnost variability, jelikož si můžeme nechat potisknout všech šest stran kostky a otáčet je podle potřeby. Při nové akci je možné obal vždy jednoduše sundat a vyměnit za nový. Stabilní základna je tvořena z polyesterové pěny, která splní vysoké požadavky.

 

Nominace
46_pf

Firemní PF 2011
přihlašovatel: Kristian spol. s r. o.

popis:  Otvírací papírové přání k novému roku. Obsahuje výsek, ve kterém se díky pohybu při otevírání a zavírání a díky rozdílu ve hřbetu pohybuje rastr. Obrázek pod rastrem je nafázován. Pohybem rastru se vyvolává efekt pohybu a změny obrázku.

 

Nominace
47_ELEKTROSPOJ

Elektrospoj - soubor tří tašek
přihlašovatel: Hart Tašky s. r. o.

popis:  Realizace firemního loga na tašky z dvouvrstvé otevřené vlny se doposud prováděla ražbou. Nyní představujeme nový plnobarevný tisk na tyto tašky s vlnitým povrchem, který lze použít i v nižších nákladech za dostupnou cenu.

 

Nominace
55_ubrousek

Kosmetický ubrousek s nano silver složkou
přihlašovatel: iMi Partner a. s.

popis:  Jednorázové ubrousky pro desinfekci s antibakteriální složkou Nano Silver.  

Antibakteriální ubrousky obsahují molekuly stříbra, které působí desinfekčně na nejrůznější povrchy i na lidskou kůži. Lze je tak účinně využít jako prevenci před možnými nákazami bakterií a mikrobů, které způsobují některá závažná onemocnění. Díky malé velikosti je možné je mít stále při sobě a použít je v pravou chvíli.

Potisk klienta na obálce

 

Nominace
71_podloka_VDF_a

Chladicí podložka pod notebook
přihlašovatel: Speed Press Plus a. s.

popis:  Tato chladicí podložka dokáže absorbovat teplo ze spodní strany laptopu, udrží jej chladným, prodlouží tak jeho životnost, zvyšuje jeho výkon a snižuje hlučnost. Zlepšuje pohodlí při práci s notebookem uloženým například na klíně.

Podložku je možné používat až 8 hodin, po které je schopna udržovat konstantní teplotu.

Rozměr podložky je 30 x 22 cm. Na jejím lemu je přišitá etiketa s logem Vodafone. Předmět byl použit na jaře 2010 jako dárek při koupi datového produktu – služby.

 

1. místo
step-6

originální káva Lidé a Země
přihlašovatel: originální s. r. o.

popis:  Potěšte se tou nejlepší kávou pocházející z exkluzivních plantáží z celého světa! A pokud zrovna budete mít chuť cestovat, s měsíčníkem Lidé a Země je to možné. Ucelená kolekce originálních káv Grower´s Cup pro vydavatelství Mladá fronta. Jedinečná forma brandingu přímo na balení kávy.

Dánská společnost Nordic Coffeebrewer a/s (majitel patentu) vstoupila na trh reklamních předmětů - založených na chuťovém zážitku - s revoluční novinkou. Spojila vlastnosti té nejšpičkovější kávy a vynalézavost moderního obalového designu: vznikl Grower´s Cup. Jedná se o sáček s překapávací fází uvnitř, do něhož nalijete horkou vodu a za moment si můžete vychutnat šálek lahodné kávy z celého světa.

 

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

 

46_pf

Firemní PF 2011
přihlašovatel: Kristian spol. s r. o.

popis:  Otvírací papírové přání k novému roku. Obsahuje výsek, ve kterém se díky pohybu při otevírání a zavírání a díky rozdílu ve hřbetu pohybuje rastr. Obrázek pod rastrem je nafázován. Pohybem rastru se vyvolává efekt pohybu a změny obrázku.